Álláshirdetés: Digitális tananyagszerkesztő, tartalomkezelő

A pedagógusok számára a Raabe Klett Kiadó több mint 29 éve egyet jelent a kiváló minőséggel és az innovatív pedagógiai szemlélettel. A bölcsődétől a felnőtt korig szóló kiadványainkat több ezer diák és pedagógus használja nap mint nap.

Álláshirdetés Digitális tananyagszerkesztő, tartalomkezelő

Feladatok:

  • Elearning képzések szerkesztése, kezelése
  • Digitális tananyagszerkesztés és -kezelés
  • Tananyaghoz kapcsolódó képek, videók szerkesztése
  • Tartalomelőállítás és -menedzsment webes környezetben
  • Kapcsolattartás külsős bedolgozókkal, azok munkájának szervezése és koordinálása
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • A Kiadó digitális üzletágával kapcsolatos feladatok támogatása, adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Elearning képzések szerkesztésében, kezelésében szerzett tapasztalat
  • Digitális tananyagszerkesztők használatában, tananyagkezelésben szerzett tapasztalat
  • CMS rendszerek használatában szerzett tapasztalat
  • WYSIWYG szerkesztők használatában szerzett tapasztalat
  • Alapfokú HTML ismeret
  • LMS rendszerek általános ismerete
  • Képkezelés, képszerkesztés alapfokon
  • Videó készítés, -szerkesztés, -kezelés alapfokon
  • Nagyfokú önállóság
  • Kreativitás, jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Nyitott személyiség, strukturált gondolkodásmód
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • Szakszerűség és határidők tartása

Előny:

  • Grafikai tervezőmunkában és szerkesztőségben szerzett gyakorlati tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1116 Budapest, Temesvár utca 20.

Fényképes önéletrajzzal a következő címen:

allas@raabeklett.hu

Kiemelt kép: Business photo created by freepik – www.freepik.com